zámočnícke práce

Zámočnícke práce

žiadna technika nemôže fungovať večne a skôr či neskôr ju treba opraviť. Zváranie a rezanie plazmou či kyslíkom, obsluha stojanových vŕtačiek, fréz, sústruhov a ďalších zariadení si vyžaduje skúsených a zaškolených odborníkov, ktorých u nás nájdete. V závislosti od druhu práce a potrieb klienta zostavíme tím šikovných zámočníkov.

konstrukcie

Montážne práce

montovanie oceľových konštrukcií, výroba a osadenie liniek, montáž solárnych panelov,... zhotovia, zmontujú a sprevádzkujú - máme odborníkov na akúkoľvek prácu.

výkopové práce

Výkopové práce

výkop inžinierskych sietí, základov budov alebo bazénov, povrchová úprava terénu, dovoz a vývoz zeminy búracie a demolačné práce alebo čistenie pozemkov. V našej spoločnosti máme na tieto práce ako personál tak aj techniku, ktorá je pri výkopových prácach akéhokoľvek druhu nevyhnutná.

stavebné práce

Stavebné stroje

vysokozdvižné vozíky či zdvíhacie plošiny uľahčia a zefektívnia prácu. Nie každý s nimi ale môže pracovať. V našej spoločnosti máme na ich obsluhu certifikovaných zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami.

výmena motorov

Výmena motorov na pracovných linkách

nemusíte prerušiť prevádzku kým sa vám podarí nájsť odborníkov na výmenu motora. Odborníkov, ktorí to hravo zvládnu nájdete u nás.

udržba fabrik

Údržba fabrík

v prípade akejkoľvek poruchy vo fabrike sme schopní ju takmer okamžite odstrániť.

automatizacia

Automatizácia

významný prostriedok, ktorý by nemal chýbať v každej modernej firme. S automatizáciou sa zvyšuje nie len produktivita ale aj kvalita a konkurencieschopnosť firmy.

dopravníky

Dopravníky

vo výraznej miere sa podieľajú na automatizácii. Keďže ale dopravníkové systémy obsahujú širokú škálu typov (reťazové, valčekové, doštičkové,...) venujeme im samostatnú priečku. Dopravníky sa využívajú
v rôznych odvetviach priemyslu a aby správne fungovali je potrebná ich pravidelná údržba, odborná montáž a aj demontáž.

manipulatory

Práca na Merlo, Manittou

teleskopické manipulátory uľahčujú manipuláciu s ťažkými a/alebo väčšími predmetmi. Ide o univerzálnych pomocníkov, ktorých využijete na staveniskách, v poľnohospodárstve a aj v ďalších odvetviach.

cestné stavby

Cestné stavby

disponujeme potrebnými strojmi na výstavbu ciest, chodníkov a parkov a samozrejme aj odborníkmi so skúsenosťami s obsluhou strojov a všetkých prác, ktoré súvisia so zhotovením chodníkov alebo ciest.

zvaranie

Zváračské práce

zváranie plastu, nereze alebo hliníkových konštrukcií? V oblasti zvárania máme dlhoročné skúsenosti a naše zváračské práce sú zárukou kvality. Na všetky techniky zvárania máme certifikáty a samozrejme skúsených odborníkov v tomto obore. Taktiež u nás nájdete zváračov plastov s certifikátom a aj zváračov oceľových konštrukcií s certifikátom.

  • Metóda MMA (zváranie elektrickým oblúkom)
  • Metóda MIG/MAG (zváranie v ochrannej atmosfére, ktorú vytvára plyn)
  • Metóda TIG (zváranie niklu, ocele, medi alebo titánu)
  • Metóda FLUX (zváranie dutou elektródou)

Ponuka našich služieb je široká. Nenašli ste medzi nimi tú, ktorú potrebujete?
Dajte nám vedieť a my zoženieme odborníkov na akúkoľvek prácu. Nepoznáme odpoveď „nedá sa“ alebo „nejde to“, s nami zvládnete čokoľvek.

Máte záujem o naše služby alebo bližšie informácie?